Bezkluczykowe otwieranie pojazdów


Na rynku samochodowym pojawił się nowy typ zamków stosowanych w pojazdach osobowych oraz ciężarowych — jest nim obsługa bezkluczykowa. Umożliwia ona otwieranie samochodów bez użycia mechanicznego kluczyka. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne. Wystarczy mieć przy sobie w dowolnym miejscu (na przykład: w kieszeni kurtki czy torebce) przyrząd otwierający nasz pojazd, a otworzy się on automatycznie, gdy się do niego wystarczająco blisko zbliżymy.
Dotychczasowy system uruchamiania pojazdów opierał się na mechanicznym kluczyku, zamku do drzwi, oraz stacyjki. Był stosowany od samych początków istnienia motoryzacji, a więc już od początku dwudziestego wieku. Mimo że dość dobrze zabezpieczał przed kradzieżą, często kierowcom zdarzało się zatrzaskiwać kluczyk wewnątrz samochodu. Wezwane przez nich Pogotowie ślusarskie Poznań, by dostać się do środka, zmuszone było wybić szybę, co łączyło się ze sporymi kosztami dla właściciela pojazdu. Nowy system jest sterowany komputerowo i całkowicie zabezpieczony przed taką ewentualnością. Jeśli dojdzie do jakiejkolwiek awarii, można wezwać specjalistyczne Pogotowie zamkowe Poznań, które nawet zdalnie może rozwiązać problem.
Nowy rodzaj zamknięcia pojazdów jest bezpiecznym rozwiązaniem, dużo lepiej zabezpieczającym przed włamaniem. Warto się na niego zdecydować.