Jak skutecznie wybielić zęby?


Piękne zęby muszą mieć odpowiedni odcień – najlepiej idealnie biały. Naturalnie są one lekko żółtawe, a jeśli ich właściciel kompletnie o nie nie dba, stają się coraz ciemniejsze i coraz mniej estetyczne. Jak zatem przywrócić im przepiękny biały odcień? Jest na to wiele sposobów, o których każdy stomatolog może opowiedzieć swojemu pacjentowi.

W samych drogeriach czy aptekach występuje ogromna ilość środków i preparatów przeznaczonych do wybielania zębów. Znajdują się wśród nich m.in. pasty. Kosztują od kilku do kilkudziesięciu złotych i obiecują rozjaśnienie zębów nawet o kilka tonów. Są rzeczywiście skuteczne, ale trzeba na nie uważać, bo mogą wywoływać nadwrażliwość zębów i dziąseł – nie należy ich stosować dłużej niż przez dwa tygodnie z rzędu. Jeszcze bardziej efektywne okazują się wybielające paski. Przez określoną ilość czasu należy je stosować na zębach, przyklejając je do płytki i smarując specjalnym żelem. Korzystają z nich nawet największe gwiazdy. Najlepiej zamawiać je przez Internet, by zapłacić za nie trochę mniej.

Oczywiście sam dentysta bemowo też jest w stanie przeprowadzić w swoim gabinecie efektywne zabiegi wybielające zęby. Czasem będą one jedynym dobrym wyborem – gdy paski i pasty zaczną zawodzić.

Sprawdź gabinet dentystyczny moja Stomatologia Kościan http://mojastomatologia.pl/koscian/